Inwestycje w nowe Start-Upy

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku oraz mając nadzieje na sensowne zagospodarowanie naszych domen pragniemy zaproponowac państwu nowatorską usługę a mianowicie:

Odsprzedaż domeny z odroczonym terminem płatności

Wiemy bowiem, że dobrych domen na rynku pierwotnym jest coraz mniej, a osoby rozpoczynające dopiero swoje internetowe biznesy nie mają często odpowiednich środków na odkupienie dobrej domeny i rozpoczynaja biznes często pod przedziwnymi nietrafionymi, trudnymi do zapamiętania adresami.:

Nasz pomysł, w skrócie, polega to na tym, że osoba planująca start-up wybiera odpowiednią domenę, z naszego portfolio i wypełnia formularz kontatu z proponowaną ceną za domenę.
Wspólnie ustalamy warunki sprzedaży domeny oraz określamy termin, kiedy transakcja zostanie sfinalizowana.

Kupujący ma prawo wykupu domeny za określoną w umowie kwotę w określonym terminie, a DomDomen.pl ma obowiązek ją odsprzedać.
Kupujący ma też pewne ograniczenia, np: nie może domeny skierować na serwisy parkingu domen, wyświetlać samych reklam etc.

oczywiście wykup nie jest obowiązkowy, a jedynie opcjonalny tylko w przypadku, kiedy start-up okazał się sukcesem
Pozwala to dobrać dobrą nazwę do swojego biznesu i zmniejszyć koszty początkowe. Jedyny koszt startowy to roczna kwota przedłużenia domeny w wysokości 50 pln netto

w razie pytań prosimy też o kontakt mailowy: kontakt(at)domdomen.pl

Bartek Usydus